1 / 2
Parcela vo selo Ljubanci
5.000 €
06.08.2022 17:34

Бутел / Скопје

Квадратура:

506 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela od 506m2 vo Ljubanci-Skopje.
Cena: 5000 evra.
Za povekјe informacii, obratete se na:
Filip 077641410
Stefani 07145955
Šifra: 351

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se izdava plac na glavniot pat vo selo Brvenica

350 €

Gradezna parcela od 633m2 vo Leshok

33000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам