1 / 1
Poveketonski davac.
100 МКД
07.08.2022 23:00

Скопје Центар / Скопје

Poveketonski enkoder za razni zvucni komandi.Ispravni. 100 den parce.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Ekran za tv Siljaris.

101 МКД

Katodna cevka.

201 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам