1 / 1
Eftina stara kukja !!!
25.999 €
21.12.2022 15:19

Тетово / Тетово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

69 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

✅Ispatliva ponuda samo vo agencija CHANAK 💲💲💲
Prodažba na stara kuća na samo 10 min od na centarot na gradot.

📏POVRŠINA: 69m2

⛳️ LOKACIJA: Koltuk

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate
vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,WhatsApp 071/548-777
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Kuća vo strogiot centar na gradot po mnogu povolna cena!

61999 €

Samostojna prostorna kukja so golem dvor

249999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам