1 / 3
*SAJCESKI* Namesten stan na vlezot vo Ohrid
1.100 €
11.08.2022 09:50

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

71 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.Turisticka

Se prodava stan na vlezot vo Ohrid kaj benziskata Luk oil vo zgradata na Remis so parking.
Stanot e na sesti kat so lift so nesmetan pogled na gradot vo povrsina od 72 m2, so orientacija jugoistok. Stanot raspolaga so dnevna soba, trpezarija, kujna, ubava terasa, dve spalni, toalet, hodnik.
Se prodava polunamesten.
Cena 1100 evra m2
Inff na tel 077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava nov stan

0 €

*SAJCESKI* NOV Stan na ul.Pitu Guli

950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам