1 / 12
NIKE FREE TRAINER 5.0 - FingerTrap
1.800 МКД
05.03.2023 17:50

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Светло зелена

Se prodavaat original patiki NIKE FREE TRAINER 5.0 - FingerTrap, so golemina br. 50,5 (34 cm).
Patikite se bukvalno novi, bez znaci na koristenje, udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena........... 1800 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

COLUMBIA TechLite Hiking shoes -Original !!!

1300 МКД

UNDER ARMOUR CHARGED - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам