1 / 4
Kukja vo Bitola
360.000 €
08.11.2022 17:13

Битола / Битола

Број на соби:

9

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

🏡Se prodava kukјa vo strog centar na Bitola.

Kukјata raspolaga so vnatrešna površina 360m2 i istata go ima sledniot raspored:

Deloven prostor od 75m2 ( Suteren )
Kat 1 ( dnevna soba so trpezarija i kujna, tri terasi, spalni sobi, kupatilo )
Kat 2 ( dnevna soba so trpezarija i kujna, tri terasi, spalni sobi, kupatilo )
Kat 3 ( dnevna soba so trpezarija i kujna, tri terasi, spalni sobi, kupatilo )

Dvorno mesto od 160m2.

Garaža.

📍Kukјata se naoga na ulica Pande Nikolov .

💶Cena: 360 000 evra.

Za poveke informacii, obratete se na:

📲Filip 077/641-410

📲Stefani 071/345-955

🔐Šifra: 358

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“

180000 €

Se prodava renovirana kukja vo naselba Čento – Skopje

135000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам