1 / 7
Рачно изработени потпирачи за маникир и држачи за постери
По Договор
27.08.2022 23:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка на потпирачи за маникир со боја на еко кожа по ваш избор
Изработка на држачи за слики, знаци декорации или постери
Достава низ цела Македонија🇲🇰

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

SET ZA MANIKIR LAMPA 120 w - 180w

4999 МКД

MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA ELEKTRICNA TURPIJA

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам