1 / 11
Peugeot 508 SW 2.2 Hdi GT 204ks 2011god
11 €
19.01.2023 09:58

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Peugeot 508 2.2 hdi gt 204ks 2011god
Full oprema gt line
registrirano so zelen karton do 04.2023god
Moze i zamena
Ponuda moze na viber i na whatsapp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Corsa C 1.7 di 55kw na delovi

10 €

Fiat punto 1.9 jtd na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам