1 / 7
ИМПЕРИЈА – Стан нов
1.320 €
08.03.2023 20:34

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 61/22
Се продава некористен стан со површина од 73м² со распоред –дневна со трпезарија и кујна,спална соба, детска соба,купатило,ходник,тераса.Во станот има инсталирано парно греење
Кат – 3 со лифт
Станот се наоѓа на Булевар Туристичка (кај Окта на влез на Охрид) .
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на стан

0 €

ИМПЕРИЈА – Апрартмани до езеро

40000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам