1 / 2
Nareznica za metalni cevki
3.500 МКД
08.09.2022 10:04

Струга / Струга

Vo odlicna sostojba. Moze i nekoja zamena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Klesti za plocki

1000 МКД

Postole za golem fleks

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам