1 / 1
Snimanje od video kaseti vo kompjuter i presnimuvanje na CD
1.500 МКД
23.10.2022 09:51

Кичево

Se prodava uredot sto e za snimanje od video kaseti vo kompjuter i presnimuvanje na CD . Cena 1500 den. 078 209 464

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Се продава од:

tane
Потврден огласувач
078209464
Испрати Е-маил до огласувачот

Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464

1 МКД

Prodavam 078 209 464

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам