1 / 3
Tajfuni plinski grealki - tajfun 30kw MAXPULS LPG
7.350 МКД
25.10.2022 20:12

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Моќност: 30 kW
Издувна моќ: 650 m3/h
Капацитет на затоплување: 45 m2 / 310 m3
Тежина: 6,2 kg

12 meseci garancija

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Plinski grealki plinska grealka плинска греалка 3.5kw NURGAZ

1299 МКД

Plinska grealka pecurka -kalorifer tajfun na gas novi! Plin

10000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам