1 / 7
BMW X4 xDRIVE 30D 258HP M-SPORT PACK AUTOMATIC
42.800 €
23.11.2022 10:16

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

X 4

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

189 kw / 257 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2016
Марка:
BMW
Модел:
X4
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
30D 258HP
Кубикажа:
3000 cm3
Коњски сили:
258 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
95000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
P94963
42,800 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Греачи на Седишта
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
LANE Assist
Auto Hold
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
HARMAN-KARDON SURROUND SYSTEM
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2016
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE FACELIFT 220CDI 194HP 4-Matic 9G-TR

49600 €

VOLVO XC60 2.4 D5 185HP

10900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам