1 / 7
SCANIA R580 EURO 6 2014!
45.000 €
Денес 13:27

Битола / Битола

Top sostojba.
Za kesh ima extra cena.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

SCANIA R520 V8 EURO 6 2014 MEGA!

43000 €

SCANIA R490 EURO 6 MEGA 12/2014!

37000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам