1 / 6
STAN VO BLIZINA NA DRZAVNA
65.000 €
06.06.2023 23:44

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

49 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

CENTAR

Se prodava stan vo neposredna blizina na Drzavna od 49 m2 na 5/5 kat vo objekt so lift i greenje na struja. Stanot ima 1 spalna soba,kujna so dnevna i kupatilo. Stanot e so jug -zapad orentacija.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности 24
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

STAN VO KISELA VODA - 73 M2

1400 €

STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

1400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам