1 / 7
ИМПЕРИЈА – Стан 61м²
1.570 €
13.12.2022 22:12

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

61 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 63/2
Се продаваат нови невселувани станови со површина од 61м² со распоред –дневна со трпезарија,кујна,спална соба детска соба ,купатило,ходник,тераса.
Кат – 3 и 4 со лифт
Становите се наоѓаат во центар (300 метри до кеј на езеро) .
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Се продава стан

75000 €

ИМПЕРИЈА – Стан во строг центар

143000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам