1 / 12
VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE, STAKLO !
6.950 €
Цената е фиксна
7.250 €
Денес 07:17

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE, STAKLO !
- SEGA UVEZEN OD ITALIJA
- PLATENO E CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

7350 €

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

4850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам