1 / 2
МАФ сензор Opel Astra H 1.7 CDTi
По Договор
01.10.2022 15:20

Виница / Виница

Испраќам по карго    

МАФ сензор Opel Astra H, компатибилен и за
Opel Astra H 1.3 CDTi , 1.9 CDTi
Opel Vectra C 1.9 CDTi
Opel Signum 1.9 CDTi
Suzuki SX4 1.9 DDiS / DDiS 4x4

078-213-333
078-669-666
078-393-313

Испорака по карго до сите градови во Македонија.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Бош пумпа Audi A4,A6 2.5 TDi

0 МКД

Украсни маски за сите видови на возила

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам