1 / 7
Aluminski Bandazi i novi zimski gumi za BMW F10
400 €
Цената е фиксна
05.10.2022 13:53

Гостивар / Гостивар

Se prodava aluminski bandazi so zimski gumi, orginal za BMW F10, dimenzija
245/35/20
Inf na mob 076244244

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

A
Потврден огласувач
076244244
Испрати Е-маил до огласувачот

Aluminski Bandazi i novi zimski gumi za BMW F10

400 €

Masa i komoda

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам