1 / 6
ИМПЕРИЈА – Плацна атрактивна локација
По Договор
22.12.2022 21:41

Охрид / Охрид

Квадратура:

106 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Шифра Е 73/20
Се продава плац со вкупна површина од 106м² со маркица за градба (12,5мх8,5м) П+1
Плацот се наоѓа во стар дел на градот,со поглед на Самоилови тврдини.
Цена 1100еур/м2
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА - Плац на кеј на езеро

260000 €

ИМПЕРИЈА – Плац на продажба

23 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам