1 / 2
Мала куќа (барака) во населба Ѓорче Петров.
50.000 €
07.12.2022 12:57

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

1,5

Квадратура:

30 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ѓорче Петров

Се продава мала куќа во населба Ѓорче Петров од 30 м2. Куќата е сместена на плац со вкупна површина од 110 м2 и 6 м2 пат.
За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.

web: www.chanak.mk
email: agencija.chanak@gmail.com
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

посебен кат од куќа со посебен влез,и 3 апартмани

79999 €

Prodažba na kuća vo selo Lešok

40000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам