1 / 2
UNDER ARMOUR JET MID - Original !!!
1.800 МКД
02.12.2022 11:24

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Бела

*************** P R O D A D E N I ****************

Se prodavaat original patiki UNDER ARMOUR JET MID,
so golemina 43 (27.5 cm).
Patikite se odlicno socuvani, kako novi, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Video link od patikite :
https://youtube.com/shorts/JS4XE9GAJnY?feature=share

Cena ..................... 1800 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

JORDAN FLIGHT TIME 14.5 - Original !!!

1800 МКД

Brodarici BARGALA Fashion - Original !!!

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам