1 / 1
Stan od 50m2 vo izgradba - ZDARAVESKI
1.350 €
13.02.2023 15:14

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Билјанини

Se prodava stan od 50m2 vo izgradba, visoko prizemje.
Raspored na stanot:
- Dnevna so trpezarija
- Kujna
- Spalna soba
- Toalet
Cena: 1350 evra m2
Za povekje informacii, obratete se na :
Gjoko: 078 303 253
Julijna: 076 361 360
Sifra: 0166

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

1200 €

Stanovi vo izgradba vo centarot na Ohrid!!!

1500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам