1 / 1
Greac na plin grejac ng310 PLINSKA GREALKA NOVI!
1.350 МКД
20.10.2022 09:42

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Grejac za plinska grealka

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Tajfuni plinski grealki - tajfun 30kw MAXPULS LPG

7350 МКД

Pecka na plin plinska grealka 4.2kw LIAL печка плинска LPG

3999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам