1 / 1
Зглоб на кардан Skoda Octavia (2001-2013)
По Договор
19.10.2022 14:30

Виница / Виница

Испраќам по карго    

Зглоб на кардан Skoda Octavia (2001-2013), компатибилна и за Skoda Yeti (2010 - 2013), Skoda Superb (2008-2015) 1.9TDI/ 2.0 TDI/ 2.0 FSI/2.3
OE: 1J0 521 127 A

078-213-333
078-669-666
078-393-313

Испорака по карго до сите градови во Македонија.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Комплет airbags и внатрешна маска Renault Clio IV

61500 €

Preden lev mehanizam za prozorec Toyota Corolla 2.0 D4D

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам