1 / 1
ИМПЕРИЈА - Куќа 170м²
По Договор
21.01.2023 13:12

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ohrid

Шифра Д97/3
Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1.
Куќата поседува деловен простор со вкупна површина 220м² со разработен бизнис и комплетна опрема за бизнисот.
Куќата се наоѓа во населба Горна Влашкамала.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

95000 €

ИМПЕРИЈА – Нова куќа

200000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам