1 / 2
ASICS GEL VENTURA 5 - Original !!!
1.200 МКД
24.10.2022 17:39

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

41

Боја:

Бордо црвена

*************** PRODADENI ***************

Se prodavaat original patiki ASICS GEL Ventura 5 so golemina br.40,5 (25,75 cm).
Patikite se doneseni od stranstvo, i se odlicno socuvani, udobni i lesni, so gel vo gjonot.
Pogodni za djoging.

Cena ...................... 1200 den

tel. 077- 75 27 75
Viber( 076-444-076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

SAUCONY Guide Original !!!

1200 МКД

TIMBERLAND - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам