1 / 12
Brodarici BARGALA Fashion - Original !!!
900 МКД
21.05.2023 21:36

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

44

Боја:

Темно сина

Se prodavaat original cevli/ Brodarici BARGALA so golemina br 44.
Cevlite se odlicno socuvani, kombinacija na koza i prevrtena koza,mnogu udobni i lesni cevli.

Cena ...................... 900 den

tel. 077- 75 27 75
Viber( 076-444-076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

CAMEL Active Cuba - NOVI !!!

1800 МКД

NIKE RENEW - Original (Novi) !!!

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам