1 / 1
DUPLEKS VO KOSMOS
122.000 €
11.05.2023 05:40

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

87 m²

Греење:

Централно

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

AERODROM

Se prodava dupleks stan vo Kosmos na 9 i 10 kat so vkupna kvadratura od 87 m2. Stanot na 1 nivo ima 44 m2 i e so ubav otvoren dneven prostor, kujna i kupatilo. Stanot na 2 nivo ima 43 m2 i e so 2 spalni sobi i kupatilo. Stanot e so preubava jug zapad orentacija. So stanot sledi i parking mesto na -3 nivo,

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности 24
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

STANOVI VO GRADBA SO 2 SPALNI SOBI

1 €

STAN ZAD KAPITOLMALL

1250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам