1 / 10
Ford Transit 2.2 TDCi, 2009 god
7.300 €
7.950 €
Денес 15:03

Карпош / Скопје

Ford Transit 2.2 TDCi
2009 godina
150.000 km so Garancija !!!
Klima !!

Cena so DDV 8.900 eur

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Induatriska Zona Vizbegovo
Tel.070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Focus 1.6 TDCi, TITANIUM, 2011 god

6950 €

Opel Meriva 1.3 CDTi, Cosmo, 2012 godina

5700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам