1 / 1
Дизна VW Golf (2000-2010)
По Договор
05.05.2023 14:30

Виница / Виница

Испраќам по карго    

OE: 022 906 031 F
Компатибилна и за VW Passat/Bora (2000-2005),
VW Beetle (2000-2010)
VW Sharan (2000-2010)
VW Transporter T4 (2000-2003)
Seat Toledo (2000-2003) 2.3 бензин

078-213-333
078-669-666
078-393-313

Испорака по карго до сите градови во Македонија.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Klima kompresor Toyota Corolla 2.0 D4D 2002-2007

0 €

Alternator Mazda 6

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам