1 / 3
Nintendo Wii Motion plus set
600 МКД
22.05.2023 20:01

Кисела Вода / Скопје

Se prodava nov set koj se sostoi od originalna silikonska fitrola i motion plus za Nintendo Wii

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Nintendo

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Nintendo Wii

4800 МКД

Nintendo Wii Motion plus set

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам