1 / 2
ADIDAS Trenerka - Original !!!
800 МКД
15.12.2022 19:55

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

XXL

Боја:

Црна

************* P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original dolni trenerki ADIDAS , so golemina XXL.
Trenerkite se odlicno socuvani,doneseni od stranstvo. Od strana se so kopcinja (kako za kosarka najcesto sto imaat). Odgovaraat za lica so visina otprilika 180-195 cm i tezina preku 100kg.
Za dopolnitelni informacii,okolu materijal, dimenzii i golemina pobarajte na Viber.

Cena .........800 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

WILSON Trenerki - Original !!! (novi)

0 МКД

ADIDAS Jakna - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам