1 / 1
ИМПЕРИЈА – Стан 50м²
1.350 €
08.11.2022 20:24

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ohrid

Шифра Б 111/15
Се продава стан во изградба (фаза карабина) со површина од 50м² со распоред –дневна со трпезарија и кујна,спална соба ,купатило,ходник.
Кат – приземје
Станот се наоѓа на ул Асном –населба Расадник.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стан 42м²

42000 €

ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам