1 / 1
Tajfun tajfuni plinski GeHOCK plinski grealki-duvalki pecki
8.800 МКД
18.11.2022 13:18

Ресен

Состојба на предмет
Нов

📍Напон: 220-240V 30KW
📍Потрошувачка:2.18KC/H
📍Проток на воздух: 650 M3/H

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Tajfuni plinski grealki - tajfun 30kw MAXPULS LPG

7350 МКД

Greac na plin grejac ng310 PLINSKA GREALKA NOVI!

1350 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам