1 / 3
MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3934m2 VO LESHOK
35 €
28.12.2022 13:22

Тетово / Тетово

Квадратура:

3934 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela vo selo Lešok.

Parcelata ima vkupna površina od 3934m2 i istata izleguva na pat i raspolaga so voda i struja.

Cena: 35 evra/m2.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 402

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 3217m2 vo Leshok

40 €

Se prodava parcela od 10340m2 na vlez vo s.Ajvatovci Skopsko

110000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам