1 / 10
REEBOK Trenerki - Original !!!
800 МКД
13.02.2023 20:59

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

XL

Боја:

Црна

Se prodavaat original dolni trenerki REEBOK , so golemina XL.
Trenerkite se odlicno socuvani,doneseni od stranstvo. Od strana se so kopcinja (kako za kosarka najcesto sto imaat). Odgovaraat za lica so visina otprilika 180-190cm i tezina pomegu 90-120kg.
Za dopolnitelni informacii,okolu materijal, dimenzii i golemina pobarajte na Viber.

Cena .........800 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ESPRIT de CORP jakna - Original !!!

1200 МКД

ANGELO LOTRICO - Original !!!

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам