1 / 10
Се изнајмува куќа во Центар за деловни простории.
1 €
08.03.2023 12:10

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

495 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Во близина на ОУ Песталоци

Агенција Чанак нуди куќа во Центар за изнајмување како деловен објект.
Објектот е лоциран во близина на ОУ Песталоци. Располага со деловни простории со површина од 495м2, распоредени на три нивоа и дворно место од 100м2. Има сопствен паркинг за 3 возила. Ладењето и греењето се решени со клима уреди и централно градско парно.
Куќата како деловен простор е погодна за невладини организации и фирми.

За подетални информации повелете во нашите канцеларии во Скопје и Тетово.
web: https://chanak.mk
email: agencija.chanak@gmail.com
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Kompletno renovirana samostojna kuća na 2 kata!

374999 €

ATRAKTIVNA KUĆA pozadi "EVN"

192500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам