1 / 2
ADIDAS FLINT 2 MID - Original !!!
1.300 МКД
23.11.2022 15:35

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

46

Боја:

Црна

************** P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original patiki ADIDAS FLINT 2 MID, so golemina br 46 (29,5 cm).
Patikite se odlicno socuvani, kozni, udobni , so traxion control gjon , doneseni od stranstvo.


Cena ..................... 1300 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

REEBOK ULTIMATIC - Original !!!

1200 МКД

NIKE AIR MAX+ Original!!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам