1 / 3
MEMPHIS ONE cevli - Original !!!
1.300 МКД
23.11.2022 16:00

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

44

Боја:

Кафена

************* P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original cevli MEMPHIS ONE , so golemina br 44 .
Cevlite se odlicno socuvani, kozni, udobni , doneseni od stranstvo.


Cena ..................... 1300 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Air ZOOM BB NXT - Original !!!

2500 МКД

NIKE AIR MAX WAPOR WING - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам