1 / 6
ALUMINSKI BANDASI SO GUMI MICHELIN
22.000 МКД
04.03.2023 21:27

Делчево / Делчево

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Aluminiumski Bandasi so Gumi
MICHELIN M+S
205 / 55 / R16
6J x 16H2
5 x 112 mm

AUDI A3
VW GOLF VI
VW PASAT
SEAT LEON
SKODA OKTAVIJA

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

BROKER AUTO
Bulevar Makedonija
Потврден огласувач
070 731 589
Испрати Е-маил до огласувачот

BANDASI SO GUMI ZA VW GOLF SEAT LEON SKODA OKTAVIA

22000 МКД

BMW X5 ALUMINIUMSKI BANDASI

30000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам