1 / 2
CONTEYNER Cizmi - Original !!!
1.200 МКД
02.12.2022 11:26

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

37

Боја:

Бордо црвена

************ P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original cizmi CONTEYNER , so golemina br. 37.
Cizmite se odlicno socuvani ,bukvalno kako novi , mnogu udobni i lesni , doneseni od stranstvo .

Cena....................1200 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NEW BALANCE 890 - Original !!!

900 МКД

NIKE LUNARGLIDE 8 - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам