1 / 2
SALOMON XA PRO 3D GTX - Original !!!
2.500 МКД
27.11.2022 15:22

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

40

Боја:

Бордо црвена

*************** P R O D A D E N I *****************

Se prodavaat original sportski cevli/patiki SALOMON XA PRO 3D GTX , so golemina br.40
Patikite se bukvalno kako Novi, so tehnologija na izrabotka :
Quicklace™, Contagrip®, Sensifit™, OrthoLite®, 3D Advanced Chassis™, Gore-Tex®.
Patikite se Extra, mnogu udobni i lesni , doneseni od stranstvo.

Cena ........2500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

COLUMBIA TechLite Hiking shoes -Original !!!

1300 МКД

ADIDAS VARIAL MID - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам