1 / 11
STAN NA VODNO
180.000 €
11.05.2023 05:47

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

234 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

VODNO

Se prodava stan na ul.Slavejko Arsov pod kompleks Panorama od 186 m2 na 2/2 sprat vo objekt so lift i greenje na struja i peleti. Stanot e vo odlicna sostojba i e na 2 nivoa.
Na 1 nivo stanot ima 186 m2 od koj 136 m2 stanben del vo koj ima 3 spalni sobi, 2 kupatila, utiliti, kujna so prirodna ventilacija i balkon od 48 m2.
Na 2 nivo stanot ima 1 spalna soba, kupatilo so pr ventilacija, sauna, raboten del i garderober.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности 24
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

STAN VO KISELA VODA

85000 €

STAN VO BLIZINA NA DRZAVNA

65000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам