1 / 1
КУЌА ДО КОРЗО - ТОП СОСТОЈБА, ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА!
180.000 €
02.05.2023 12:05

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

9999

Година на реновирање:

9999

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Marks & Engels

Повеќе информации во Агенцијата "Centar Mark" или јавете се - 070360520

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
070360520
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA - ZAMENA

0 €

Се Продава Куќа на Корзо

430000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам