1 / 10
ДУПЛЕКС КАЈ ТЕХНИЧКО, 85М2 +8М2 БАЛКОНИ
60.000 €
23.05.2023 09:51

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

КАЈ ТЕХНИЧКО УЧИЛИШТЕ

3-1025, КАЈ ТЕХНИЧКО УЧИЛИШТЕ, ДУПЛЕКС 5 И 6 КАТ, ДОЛУ 47М2 +8 М2 БАЛКОНИ, А ГОРНОТО НИВО 38М2. До зградата има парк и слободен паркинг, лифт нема.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Линк:

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН ОПРЕМЕН СТАН СО 1 СПАЛНА

250 €

НОВА БИТОЛА, СТАН СО ДОГРАДБА, П+5КАТ

50000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам