1 / 4
Playstation 4 - PS4 dzojstik - controller
1.400 МКД
27.05.2023 14:33

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat perfektno zacuvani dzojstici za PS4. Kako novi!! Cena za eden 1600 denari.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Playstation 4-PS4 Originalen kontroler [dzojstik]

2500 МКД

Playstation 4 - PS4 camera [kamera]

2200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам