1 / 1
STAN OD 50 M2 VO GJORCE PETROV
1 €
06.06.2023 23:26

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

GJORCE PETROV

Se prodava stan vo Gjorce Petrov vo Amerikan Konstraksan od 50 m2 na 8/8 sprat so 1 spalna soba. Stanot ima kujna so dnevna, kupatilo i 1 spalna soba. Stanot e vo objekt so lift i greenje na struja

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности 24
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

STAN KAJ PESTALOCI

100000 €

STAN VO DEBAR MAALO

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам