1 / 12
FIAT 500 ELEKTRICEN
26.500 €
20.03.2023 11:36

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

500

Година:

2021

Гориво:

Електричен автомобил

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Останато

TEHNICKI PODATOCI

€....26.500 Cena do registracija

FIAT 500
ELEKTRICEN
BATERIJA- KW 43
KILOMETRI - 000
GODINA - 2021

AVTONOMIJA NA
ELEKTRICNA BATERIJA
OD 180 - 250 KILOMETRI

OPREMA
ABS + ESP
CRUISE CONTROL
LED OSVETLUVANJE
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRICNI RETROVIZORI
ELEKTRICEN KABEL ZA POLNENJE
MODEL 2 T1 / T2 KW 2.3
MODEL 3 T2 / T3 KW 3.3 - 6.6
ALUMINSKI BANDASI 195 / 55 R16 91V
PARKING SENZORI
AVTOMATSKA KLIMA
APPLE CARD PLAY
ANDROID AUTO
RADIO TOUCH
NAVIGATOR
USB - MP3 - AUX - BLUETOOTH

VRSIME UVOZ NA ELEKTRICNI
AVTOMOBILI NOVI I POLOVNI


DIREKTEN UVOZ
🇮🇹 ITALIA - 🇲🇰 MAKEDONIA
ELEKTRICNI AVTOMOBILI

🚘 Broker Auto
📲 Tel....070 731 589
🇮🇹 0039 349 102 5905 Whatsapp Viber
🛣 2320 Delchevo
🇲🇰 MAKEDONIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BROKER AUTO
Bulevar Makedonija
Потврден огласувач
070 731 589
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROËN C3 1.4 HDi D&G

4650 €

PEUGEOT 5008 1.6 HDI

7450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам