1 / 1
ИМПЕРИЈА – Стан 42м²
42.000 €
12.01.2023 19:42

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ohrid

Шифра Б 113/4
Се продава стан со површина 42м² со распоред – дневна со трпезарија и кујна,спална соба,купатило,тераса.
Јужна страна
Кат – 4 без лифт
Станот се наоѓа на во близина на поранешна фабрика Отекс.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стан 65м²

950 €

ИМПЕРИЈА – Продажба на стан

70000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам